Odolná podlaha

Co je odolná podlaha? Podlahová krytiny dodává vašemu interiéru celkový vzhled. Výběr podlahy je velmi důležitou, ale i individuální záležitostí, odráží styl vašeho vkusu a nároky na používání interiéru (provoz v domě). Odolné podlahy můžeme jednoduše rozdělit na interiérové (vnitřní) a exteriérové (venkovní). Nejvíce odolné jsou podlahy určené do komerčních prostor, jako jsou vstupní haly hotelů, recepce […]

Zobrazit celý článek »

Parkety

Co jsou parkety? Parkety jsou nejrozšířenější typ přírodní podlahové krytiny vyrobené z masivního dřeva. Nejčastěji se parkety vyrábějí z listnatých dřevin: dub, buk, jasan. Nabízejí se různé typy designů parket, s živou přírodní strukturou obsahující zdravé suky, parkety bez suků, s malými barevnými odchylkami, mozaikové parkety atd. 

Zobrazit celý článek »

Podlaha

Co je podlaha? Podlaha je jednovrstvá nebo vícevrstvá konstrukce, která tvoří horní (viditelnou) část vodorovných ploch v interiéru nebo exteriéru. Podlaha navazuje na podkladový materiál, kterým může být v nejnižším patře podkladní betonová vrstva nebo ve vyšších patrech stropní konstrukce.

Zobrazit celý článek »