Designglass

Co je designglass? Designglass je tenké čiré sklo pokryté na rubové straně vysoce kvalitní barvou nebo vrstvou potisku (grafika za sklem). Je k dispozici v různých motivech, barvách, vzorech. Používá se v interiérech, nejčastěji v kuchyních jako zádová deska mezi spodními a horními kuchyňskými skříňkami z estetických i funkčních důvodů.

Zobrazit celý článek »

Mléčné sklo

Co je mléčné sklo? Mléčné sklo je klasické sklo, jehož povrch je z rubové strany opískován, tím vytváří na pohled efekt mléčného (matného) skla. Pískování se provádí buďto celoplošně a nebo lokálně (bodově). Na sklo se pískují nejrůznější motivy či vzory.

Zobrazit celý článek »

Grafobell

Co je grafobell? Grafobell je tenké čiré sklo pokryté na rubové straně vysoce kvalitním vrstvou potisku (grafika za sklem). Je k dispozici v různých motivech, barvách, vzorech. Používá se v kuchyních jako zádová deska mezi spodními a horními kuchyňskými skříňkami z estetických i funkčních důvodů.

Zobrazit celý článek »

Lacobell

Co je lacobell? Lacobell je tenké čiré sklo pokryté na rubové straně vysoce kvalitním lakem. Je k dispozici v několika moderních barvách. Používá se v kuchyních jako zádová deska mezi spodními a horními kuchyňskými skříňkami z estetických i funkčních důvodů.

Zobrazit celý článek »