PPUR matrace

PPUR_pojenypolyerethan_levnyPURCo jsou PPUR matrace?

Matrace vyrobené z materiálu PPUR (pojená polyuretanová pěna), jsou nejzákladnějším materiálem pro výrobu matrací. Má dostatečnou pružnost, tvarovou stálost, tyto matrace patří k nejlevnějším na trhu, neustále se objevují v různých letácích a cenových akcích. Pojeny PUR (PPUR) se získává zpracováním zbytků při výrobě produktů z PUR pěny. Jedná se o velmi frekventovaný materiál pro produkty. Nejlevnější a nejzákladnější typy matrací určené primárně k příležitostnému spaní (chaty, chalupy, pokoje pro hosty).

PPURdrt_pojenypolyurethan_PUR_drt_penaVýhody PPUR matracemožnost kombinování s polohovacím roštem, širší nabídka těchto matrací na trhu, nejrůznější typy a výšky matrací.

Nevýhody PPUR matrace, horší hygiena než u pružinových matrací (prodyšnost), nižší nosnost než pružinové matrace, může časem dojít k proležení materiálu. Obsahují toxická pojiva a lepidla, jsou vyrobeny ze zbytkového materiálu, který vzniká při výrobě PUR matrací.

Zobrazit obrázek matrace z PPUR pěny v plném rozlišení
Zobrazit obrázek detail PPUR pěny v plném rozlišení

V tomto článku jste se dozvěděli jaký je význam slova PPUR matrace . Jedná se o krátké vysvětlení odborného pojmu PPUR matrace z kategorie , .


Dále by vás mohlo zajímat:Uvítáme vaše připomínky k obsahu stránky