Masážní jednotka roštu

Co je masážní jednotka roštu?

Masážní jednotka je malé zařízení, které se zvláště dokupuje a přidává k roštům zejména (motorovým polohovacím roštům). Cílem masážní jednotky je bodově masírovat ležícího člověka

Princip masážní jednotky

Masážní jednotka je napájena elektřinou 230 V. Kvalitní motorové rošty většinou mají řídící jednotku a jsou připraveny na dokoupení pouze masážní jednotky. Ovládání intenzity „masáží – vibrací“ se provádí pomocí dálkového ovládání k polohovacímu roštu. Masážní jednotka je malé zařízení většinou v plastovém pouzdře. Umístí se na lamelu ze spodní strany roštu, po lamele se jednotka pohybuje ze strany na stranu, při tomto pohybu navíc vibruje. Vibrací lamely, která nese matraci dochází k lokálnímu (bodovému) přenosu mírných a příjemných vibrací – tím masáži svalstva. Jednotku je možné mechanicky přemisťovat na různé lamely. Některé jednotky masírují i více než jednu lamelu.

Masážní jednotka je velmi vhodným a komfortním doplňkem k polohovacím motorovým roštům, díky ní se vaše spaní, odpočinek a regenerace stane mnohem důslednější a pohodlnější.

V žádném případě není motorová masážní jednotka náhradou za tradiční ruční masáže. Doba masírování je omezená a konkrétně ji udává výrobce masážních jednotek.

V tomto článku jste se dozvěděli jaký je význam slova Masážní jednotka roštu . Jedná se o krátké vysvětlení odborného pojmu Masážní jednotka roštu z kategorie , .


Dále by vás mohlo zajímat:Uvítáme vaše připomínky k obsahu stránky