Bezzádová police

bezzadova_police_bez_zad_jednoduchapoliceCo je bezzádová police?

Bezzádová police je jednoduchá deska nejrůznějších rozměrů určená k odkládání drobných předmětů. Vyrábí se z masivu, dýhované DTD nebo LDTL (lamina), skla nebo hliníku. Tato police je vyrobena z jednoho kusu, který je přímo uchycen do zdi na kovové trny, police tak musí být tlustší, ideální tloušťka police je 36 mm.

Deska, z které je police vyrobena, je deskou nosnou a je zároveň i konstrukcí pevně ukotvená do zdi. Police mohou mít dekory dřeva nebo mohou být celobarevné. Oblíbené jsou především v dětských a studenských pokojích ale také v pracovnách nebo obývacích pokojích či studovnách jídelnách apod. Nevýhodou těchto polic je poměrně vysoká náročnost na jejich montáž (přesné vyvrtání otvorů do zdi na nosné kovové trny, do kterých se police zasune).

K těmto policím je nutné zakoupit kovové trny, na kterých bude police viset, ne vždy jsou totiž součástí balení police. Vhodné je také umět velmi přesně pracovat s vrtačkou, jelikož při nepřesném vyvrtání otvorů pro nosné trny polici nenasunute. 

Zobrazit obrázek bezzádové police v plném rozlišení

Související kategorie produktů:
Police a regály

V tomto článku jste se dozvěděli jaký je význam slova Bezzádová police . Jedná se o krátké vysvětlení odborného pojmu Bezzádová police z kategorie , .


Dále by vás mohlo zajímat:Uvítáme vaše připomínky k obsahu stránky