Balanční židle

Co je balanční židle?

Jedná se o židli vybavenou mechanismem zvaným Balance, který umožňuje náklon sedáku ve všech směrech čímž simuluje sezení jako na gymnastickém míči.

Proč se tato židle řadí mezi zdravotní? Sezením na této židli balancujete čímž vyrovnáváte svůj sed a Vaše tělo je donuceno reagovat na balanční pohyby aktivováním příslušných svalů. Posilujete tím nejen břišní a zádové svaly. I vaše páteř je díky tomu stále v ideální poloze, stejně jako např. při chůzi.

Další zdravotní benefity

Pohyb těla na balanční židli zlepšuje váš lymfatický systém a tím eliminuje tvorbu otoků. Vedlejším efektem je i úbytek tukových vrstev.

Jde vypnout balanční mechanismus židle?

Ano, nemusíte se obávat systém balancování lze u většiny židlí vypnout. Po zajištění balančního pohybu židle systémem „STOP & GO“ pak získáte klasickou synchronní židli vhodnou do domácí pracovny, nebo kanceláře. Zaujali vás balanční židle? Zobrazte si balanční židle v e-shopu.

Ukázka židle s balanční mechanikou:

Zobrazit balanční židle v katalogu zboží.

V tomto článku jste se dozvěděli jaký je význam slova Balanční židle . Jedná se o krátké vysvětlení odborného pojmu Balanční židle z kategorie .


Dále by vás mohlo zajímat:Uvítáme vaše připomínky k obsahu stránky