MagazínOdborné člankyToaletní stolky jsou moderním i praktickým vybavením bytu

Toaletní stolky jsou moderním i praktickým vybavením bytu

S toaletními stolky jste se mohli v minulosti potkat na kterémkoliv zámku, jelikož je využívali šlechtické rodiny. Toaletní stolky se ale vracejí k velké oblibě a jsou v současné chvíli vůbec to nejmodernější, co můžete mít doma z nábytku. Toaletní stolky ocení především ženy, které získají nejen koutek na líčení, ale i úložný prostor. Proč

S toaletními stolky jste se mohli v minulosti potkat na kterémkoliv zámku, jelikož je využívali šlechtické rodiny. Toaletní stolky se ale vracejí k velké oblibě a jsou v současné chvíli vůbec to nejmodernější, co můžete mít doma z nábytku. Toaletní stolky ocení především ženy, které získají nejen koutek na líčení, ale i úložný prostor. Proč byste si měli toaletní stolek pořídit domů i vy? Jejich funkce je možná důležitější než si jen dokážete představit.

 

Toaletní stolek – dostatek času a klidu

Toaletní stolky plní celou řadu funkcí. Každá žena získá díky toaletnímu stolku místo, kde se může v klidu nalíčit nebo upravit. Vaše žena tak nebude muset blokovat koupelnu. Ocení to především ženy z početnějších rodin, kde se musí ráno v koupelně vystřídat několik členů domácnosti. Díky tomu nebude muset žena vstávat dříve, aby měla dostatek času na ranní nalíčení a rozčesání vlasů. Aby mohlo být líčení ještě pohodlnější, můžete ženě pořídit toaletní stolek se světlem.

 Velkou výhodu má toaletní stolek se šuplíkem, jelikož si do něho může žena uložit šminky, parfémy, hřebeny, gumička do vlasů, odličovací potřeby nebo nejrůznější krémy a masti. Podstatná část těchto věcí tak nebude zabírat prostor v koupelně. To ocení především lidé s menšími koupelnami, kteří bojují o každý kousek úložného místa. Vedle toho se mohou do toaletního stolku uschovat i šperky a další cennosti, které nechcete mít před návštěvou volně přístupné v koupelně.

Zobrazit noční stolky

Každá žena potřebuje na líčení klid a v každém případě ji potěší, pokud si k tomu bude moci i sednout. Nemusíte se bát, jelikož je toaletní stolek s židlí nejklasičtější kombinací tohoto praktického nábytku. Pokud se vám židle u toaletního stolku nelíbí nebo chcete dosáhnout snadnější manipulace, můžete do ložnice pořídit toaletní stolek s taburetem. Taburet snadno přesunete, je lehký a lze ho v bytě využít jako další místo na sezení, pokud vám přijde početnější návštěva.

 

Zrcadlo je pevnou součástí toaletního stolku

Vedle šuplíků a dalšího úložného prostoru je součástí toaletního stolku také zrcadlo. Zrcadlo můžete na stolek jen postavit nebo připevnit ke stěně, ale nejpraktičtějším řešením je speciální toaletní stolek s výklopným zrcadlem. Zrcadlo si vyklopíte, kdykoliv budete potřebovat. Pod sklopeným zrcadlem jsou přihrádky, do kterých si můžete uschovat věci. Výklopné zrcadlo má i tu výhodu, že se vám na něj nebude prášit, péče o něho bude snadnější. A nemusíte se ani bát, že by vám ho dítě nebo domácí mazlíček shodil na zem a rozbil. Výklopné zrcadlo je pevnou součástí toaletního stolku.

 

Neodmyslitelný a moderní designový doplněk ložnice

Do módy v současné době vstupuje dřevěný toaletní stolek. Tyto stolky jsou doplněny velkým zrcadlem, aby bylo líčení ještě komfortnější. Dřevěný toaletní stolek se zrcadlem může být součástí vaší ložnice. Bude zastávat nejen praktickou stránku, ale bude sloužit také jako skvělý a moderní designový doplněk. Podle vzhledu vaší ložnice si můžete vybrat nejen bílý toaletní stolek, ale i černý toaletní stolek. Můžete si být jistí, že do vašeho bytu skvěle zapadne. Bílá a černá barva jsou navíc nadčasové a vedle barvy klasického přírodního dřeva jedny z nejoblíbenějších.

V ložnici nemusíte mít toaletní stolek, který bude působit spíše jako historický kousek, ale můžete ženě koupit luxusní toaletní stolek, za který by se nemusela stydět ani ta největší filmová hvězda.

 

Zobrazit noční stolky

Závěr a doporučení toaletního stolku:

Toaletní stolek se rozhodně vyplatí mít doma. Nad zakoupením mohou pouvažovat hlavně muži, kteří mohou manželce nebo přítelkyni dopřát neobvyklý, ale i praktický dárek. Muži tím získají více prostoru a času v koupelně. Žena už vám nebude ráno blokovat koupelnu. Zkrašlovací doplňky jako jsou krémy, šminky, pinzety, make-up  zmizí z poliček v koupelně, nebude vám tedy nic padat na zem, a navíc se i úklid koupelny stane jednodušším. Toaletní stolky jsou moderní a budou vítaným doplňkem vaší ložnice. Chcete je vyzkoušet také?

Mohlo by vás zajímat

Aktuálně trendy

Další související články k přečtení:

Uvítáme vaše připomínky k obsahu stránky
Více v Odborné članky
Neviditelná police, jejíž kouzlo rozhodně nepřehlédnete

Knihy se dají ukládat různými způsoby, pokud však máte rádi...

Zavřít