Praktická kancelář

Aby se vám ve vaší kanceláři dobře pracovalo, určitě by v ní našlo uplatnění několik následujících praktických pomocníků.

Flipchart

Pro zajímavou prezentaci vaší práce či nápadů jistě využijete přenosnou tabuli s rychloupínací lištou a magnetickým lakovaným povrchem. Flipchart je popisovatelný barevnými nebo černými popisovači a i za sucha se velmi dobře stírá.

Tento pomocník do kanceláře jistě nesmí chybět u žádného školení, jednání či porady. Zobrazit flipcharty v e-shopu.

Víte, že flipcharty mohou být i mobilní na pojízdných kolečkách?

Korkové nástěnky

Nikdo nenosí v hlavě všechny informace, občas si dovolíme i na něco zapomenout. Ovšem – nemělo by se to stávat pravidlem. Pořiďte si do své kanceláře korkovou nástěnku. Díky připínáčkům již budete mít důležité poznámky vždy na očích. Nebo si na ni připnete fotografie z teambuildingu? Zobrazit korkové nástěnky v e-shopu.

Magnetické tabule

To, co platilo pro flipchart, platí samozřejmě také pro magnetické tabule. Mají povrch odolný proti poškrábání, výborně se na ně píše popisovači, které jsou za sucha stíratelné. Zobrazit magnetické tabule.

Určitě magnetickou tabuli využijete v kanceláři pro rychlé zachycení momentálních nápadů, aby nezapadly v zapomnění. Stačí k tomu použít barevný fix, který je vždy hned po ruce.

Kartotéka

Do každé pořádné kanceláře patří kartotéka s vysouvatelnými zásuvkami, do kterých můžete pohodlně dle abecedy či jiného systému ukládat důležité dokumenty, faktury, seznamy obchodních partnerů či vašich zákazníků. Víte o tom, že hezky česky se kartotéka řekne lístkovnice? Zobrazit kartotéky v e-shopu.

Skartovací stroje

Možná máte dojem, že ochrana osobních a citlivých údajů se vás zatím příliš netýká. Od května roku 2018 tomu bude ale jinak. Připravte se již nyní na GDPR a pořiďte si do vaší kanceláře skartovací stroj. Ten bezpečně znehodnotí vše, co by mělo zůstat jen mezi stěnami vaší kanceláře.

Víte o tom, že skartovací stroje zlikvidují také CD, kreditní karty či objemné dokumenty s kovovými svorkami?

Trezory

Bezpečně a dlouhodobě uložit je třeba nejen peníze či cennosti, ale také některé dokumenty, ke kterým by se neměl dostat někdo nepovolaný. Výhodou některých trezorů je jejich ohnivzdornost díky použitému speciálnímu betonu ve dveřích a korpusu sejfu. Už se o své cennosti nemusíte bát. Zobrazit nabídku trezorů.

Příruční pokladny

Pracujete ve své kanceláři také s hotovostí? Pak se jistě neobejdete bez příruční kovové pokladny, do níž všechny peníze, ať jsou to bankovky nebo kovové mince, bezpečně uložíte. A víte o tom, že některé pokladny mají také dvojité dno?

Archivační skříně

Každá kancelář v rámci své činnosti vyprodukuje spoustu dokumentů, které je třeba dle zákona po určitou dobu archivovat. K tomuto účelu vám snadno poslouží archivační skříně s bezpečnostními klíči. Zobrazit archivační skříně.

Mohlo by vás zajímat

Aktuálně trendy

Další související články k přečtení:

Uvítáme vaše připomínky k obsahu stránky
Více v Odborné članky
Jaká je správná volba podlahové krytiny do bytu?

Žádná místnost v domě se neobejde bez podlahové krytiny. Pro různé...

Zavřít