MagazínOdborné člankyNeviditelná police, jejíž kouzlo rozhodně nepřehlédnete

Neviditelná police, jejíž kouzlo rozhodně nepřehlédnete

Knihy se dají ukládat různými způsoby, pokud však máte rádi své oblíbené tituly při ruce a láká vás zařízení interiéru, které je jedinečné a doslova dech beroucí, pak začněte právě netradičním místem pro vaše knihy.


Udělejte radost sobě a zároveň laškovně šokujte své přátele a návštěvy – uznejte sami, levitující knihy, díky neviditelné polici, se jen tak nevidí!

Dopřejte svým knihám originální místo na zdi

I když samotnou neviditelnou poličku připevněnou na zdi budete skutečně složitě hledat a její kouzelná moc nechat levitovat knihy uložené na ní bude vskutku realistická, stále se samozřejmě jedná o skutečnou poličku – ovšem velmi rafinovanou! Jednoduchý a přitom velmi důmyslný trik umožní, že knihy umístěné na neviditelné poličce skutečně vypadají, jako by se vznášely a samotná polička není vidět ani z pohledu zespodu.

První kniha totiž svou pevnou vazbou díky speciálnímu uchycení poličku skryje a následně můžete na knihu pokládat knihy další – nosnost je totiž neuvěřitelných 6 kg.

S kompletní sadou budou vaše knihy v mžiku levitovat

Součástí balení neviditelné poličky jsou jak vruty tak i hmoždinky a tak se můžete hned pustit do práce. Montáž je jednoduchá a zvládnete ji sami i bez pomocníka. Stačí si určit místo na zdi kam neviditelnou poličku umístíte, označíte skrz otvory v poličce místo, kde následně vrtákem vyvrtáte otvory hluboké 4 cm.

Do otvorů vložíte hmoždinky, kladívkem zaťukáte a pak už jen stačí šroubovákem vruty přišroubovat neviditelnou poličku na zeď a vybrat oblíbené knihy, které budou kouzelně zdobit váš interiér.

Vznášející se knihy jsou IN

Neviditelná polička dokáže vdechnout vašemu příbytku punc jedinečnosti a originality, navíc se už nemusíte trápit s neoblíbeným utíráním prachu na poličkách plných knih, což každá hospodyňka ví, že není zrovna nejzábavnější domácí práce.

Neviditelné poličce se prach vyhýbá obloukem – nemá se totiž kam usadit, stačí tak setřít prach jen z horní knihy. A nezapomeňte – neviditelná polička má ráda společnost ostatních parťaček – u jedné tedy rozhodně nezůstávejte a umístěte je na zeď dle svého vkusu, fantazie i potřeby.

Nemusíte se totiž vůbec omezovat jen na využití v obývacím pokoji, ale své místo si neviditelná police najde také v ložnici u nočního stolku, v dětském pokoji a klidně i v té nejmenší místnůstce, kde už se vaše rozečtená kniha nebude muset povalovat po zemi.


Mohlo by vás zajímat

Aktuálně trendy

Další související články k přečtení:

Uvítáme vaše připomínky k obsahu stránky
Více v Odborné članky
Ergonomie sezení na kancelářských žídlích

Často ve své práci přemýšlíte? Pak si určitě pořiďte podhlavník....

Zavřít