MagazínOdborné člankyNa co v kanceláři nesmíme zapomenout?

Na co v kanceláři nesmíme zapomenout?

V kanceláři se toho najde spousta, je-li dobře vybavená. Kromě základního nábytku, jako jsou psací stoly a kancelářská křesla v ní narazíte i na jiný doplňující nábytek a praktické doplňky. Které?

Interiérové věšáky

Interiérové věšáky jsou nezbytným vybavením v kanceláři i mimo ni. Využijete je nejen pro vlastní pracovníky, nýbrž i pro hosty a návštěvy, které k vám do kanceláře přijdou a budou si chtít odložit.

Aby tak učinili co nejpohodlněji, umístěte interiérový věšák co nejblíže vstupních dveří. Tam jej bude většina vcházejících také hledat, protože to je jeho běžné umístění. Aby se odložení svršků obešlo bez sebemenších komplikací, dohlédněte na to, aby byl věšák dostatečně stabilní a nabízel dostatečný počet „háčků” pro zavěšení.

Věšák má být součástí každého prostoru, do něhož člověk vchází oblečený a má potřebu si odložit. Tudíž nejen v kanceláři, ale také v čekárnách, na chodbách u informačních okének a tak podobně. Interiérové věšáky si můžete vybrat z řady materiálu a designového provedení. Ten správný pro vás vyberete podle zatížení svršky. Tam kde je svršků v jeden čas více, doporučujeme spíše větší věšákové stěny.

Věšák v rohu místnosti bude pro vaše pracovníky i návštěvy signálem toho, že opravdu myslíte na všechno.

Vám, vašim pracovníkům, klientům a návštěvám zajistí notnou dávku komfortu. Minimálně si dotyční ušetří faux pas s objemnou zimní bundou, která jim během jednání z opěrky židle několikrát spadne na zem. interiérové věšákyZobrazit v e-shopu.

Vysoušeče rukou

7 vteřin. Tak takhle krátce vám bude trvat, než mokré ruce vysušíte vysoušečem rukou. Vysoušeče rukou jsou ideální pro sociální zařízení nejen kanceláří, ale i jiných zařízení – restaurací, relaxačních center, škol a školek.

Na první pohled nevýhodná vyšší cena je ve skutečnosti rychle návratnou investicí. Neustálé kupování papírových ubrousků do sociálních zařízení se oproti rychlému vysoušení prodraží a kdo má na jejich objednávání pořád myslet?

Ovládání vysoušečů rukou je opravdu snadné a jejich údržba nenáročná. Vybírat můžete tryskové i horkovzdušné vysoušeče rukou v řadě designového i materiálového provedení. Proto si můžete vysoušeč rukou plně přizpůsobit svým nárokům. Přítomnost vysoušeče rukou přinese vašemu sociálnímu zařízení punc luxusu a pohodlí. Věděli jste, že většina lidí vysoušeče rukou upřednostní před klasickými ubrousky? Zobrazit nabídku vysoušeče rukou.

Lampy

Více pohodlí a větší flexibilitu do vaší kanceláře přinesou i lampy. Nejen ty stolní, které najdou místo na pracovním stole ve vaší kanceláři, nýbrž i lampy stojací. Ty celkově zútulní kancelář a přinesou jí větší funkčnost. Jak lampu vybírat? V první řadě by se vám měla líbit po vzhledové stránce. Ne vždy bude svítit, a proto by pro místnost měla být přínosem i v době, kdy je zhasnutá.  Zanedbat byste však neměli ani její funkčnost.

Plně funkční lampu lze dle potřeb krásně nastavit a změnit můžete také intenzitu světla. Správně vybraná lampa se jen tak nepřevrátí, je velice stabilní a tudíž maximálně nápomocna při vaší práci. Zobrazit oblíbené lampy v e-shopu.

Věděli jste, že lampa na psacím stole přispěje vašemu zdravému zraku? Při šeru si jednoduše rozsvítíte a tím nebudete více namáhat své oči.

 

Vitríny

Potýkáte se u vás v kanceláři s nedostatečnou komunikací? Kvůli novým informacím vždy svoláváte schůzku? To je ale velmi neefektivní! Co kdybyste příště vše, co máte na srdci svým zaměstnancům napsali do vitríny? Vitríny jsou oblíbenou součástí nejen kanceláři.

Prosklené vitríny s korkovou nebo magnetickou tabulí jsou skvělým informačním prostředkem i výstavným místem pro důležité dokumenty.  Umisťují se na velmi frekventovaných místech v kanceláři, na chodbách a ve vitrínách tak, aby žhavé novinky u vás ve společnosti nikdo nepřehlédl. Protože jsou tabule prosklené a mají možnost zamknutí, nemusíte se bát, že by se vystavené dokumenty nějak poztrácely. Zobrazit nabídku kancelářských vitrín.

Kromě informační hodnoty přinesou vitríny do vaší kanceláře i hezký design.

Skříňky na klíče

V kancelářích, na vrátnicích nebo v každém běžném zařízení určitě využijete i skříňky na klíče. Jak poznáte, že skříňku potřebujete? Neustále s sebou nosíte těžký svazek klíčů, protože za ně máte zodpovědnost a nechcete, aby je někdo zneužil. Skříňky na klíče jsou nejen pevné, ale i zamykatelné, proto vám od doby jejich pořízení postačí už jen jeden klíč – klíč od skříňky na klíče.

Skříňky na klíče seženete v různě velkém provedení. Uložit můžete až neuvěřitelných 160 klíčů! Kromě jejich nenápadnému vzhledu a nenáročnosti na velikost interiéru vám skříňky na klíče poskytnou i výjimečný přehled a systematičnost vaší práce. Věděli jste například, že klíče patří k nejhledanějším věcem za den?

Mohlo by vás zajímat

Aktuálně trendy

Další související články k přečtení:

Uvítáme vaše připomínky k obsahu stránky
Více v Odborné članky
Praktická kancelář

Aby se vám ve vaší kanceláři dobře pracovalo, určitě by...

Zavřít