MagazínInspiraceOceňovaný design Viega koupelen

Oceňovaný design Viega koupelen

Design koupelen Viega patří ke světové špičce. Každý rok získává od odborné poroty nejvyšší hodnocení a boduje v prestižních oceněních Red Dot Award a German Design Award. Letos si navíc Viega odnesla kromě designových úspěchů i cenu za nejlepší brandovou kampaň.

 

Ceny Red Dot Award

Tisíce produktů od Ameriky, přes Evropu až po Austrálii bojují o co nejlepší umístění na Red Dot Award. Ve svém oboru má vysokou prestiž, dalo by se říct, že to jsou takoví designoví Oscaři. Každý rok porota uděluje ceny nejlepším designérským produktům ve všech kategoriích. Vybírá především podle produktového a komunikačního designu.

Ceny German Design Award

German Design Award sice ještě nemají takový věhlas jako Red Dot Award, ale v posledních letech postupně stoupají a jsou stále úspěšnější a viditelnější. Oceňuje hlavně průkopníky a inovativní značky a produkty, které přináší do svého oboru nová řešení.

 

Oceněné produkty Viega

Koupelnové vybavení Viega letos uspělo v Red Dot Award i German Design Award. Za nejlepší designové kousky získal ocenění sprchový žlábek Advantix Vario, a to jak podlahová, tak i stěnová verze. Porotu okouzlila superplochá hloubka vestavby a designová flexibilita.

Odborníky zaujala také řada ovládacích desek pro moduly závěsného WC. Své ocenění získaly ovládací desky Visign For Style a Visign for More 105. Pozadu nezůstaly ani vanové armatury. Ve své kategorii všechny soupeře převálcovala armatura Multiplex Trio E, kterou můžete ovládat pohodlně z mobilu.

 

Prestižní design i kampaň

Svůj kousek slávy si z German Design Award odnesla také letošní kampaň koupelen Viega. V kategorii “Brand Identity” získala speciální ocenění “Special Mention”. Porotu zaujal celkový nápad kampaně. Opírala se o příslib značky a představili jsme v ní zajímavé a netradiční reference. Značka Viega tím značně posílila a zapůsobila.

Pořiďte si oceněné koupelnové vybavení i vy. Udělejte ze své koupelny moderní odpočinkovou zónu, kde zapomenete na starosti.

Chci si vybrat koupelnové vybavení Viega >>

Mohlo by vás zajímat

Aktuálně trendy

Další související články k přečtení:

Uvítáme vaše připomínky k obsahu stránky
Více v Inspirace
Vybíráme prostírání pro váš kuchyňský stůl

Jídelní stůl je v mnoha domácnostech přirozeným centrem, kde se...

Zavřít