MagazínInspiraceKoupelna jako ze zámku! Inspirujte se hravým designem

Koupelna jako ze zámku! Inspirujte se hravým designem

Lámete si hlavu se zařizováním nové koupelny a hledáte vhodnou inspiraci? Rekonstruujete a každá vychytávka vás potěší? Najděte inspiraci a zařiďte si koupelnu, o jaké se vám ani nesnilo. Designové řešení může být levnější, než by se na první pohled zdálo. Inspirujte se, jak zařídit moderní a elegantní koupelnový interiér a přitom neutratit ani korunu na víc.

Pokud fandíte nejrůznějším zlepšovákům, přijdete si tu na své a inspiraci pro koupelnu v podobě designových kusů nábytku, sanity, obkladů a dlažeb zase ocení každý nerozhodný snílek.

Nahlédněte do naší koupelny, inspiraci máte přímo na dosah

Ukážeme vám nejrůznější styly a možnosti vybavení i technického zařízení koupelen. Projdeme společně nespočet katalogů nádherných obkladů a dlažeb a potěšíme tak milovníky minimalismu i zastánce bujarých vzorů a hravých barev. Inspirovat se můžete i při zařizování kuchyní. Vždyť obklad je ozdobou každé kuchyně, kde nemůže chybět ani moderní baterie nebo praktické umyvadlo či dřez.

Co mají koupelny a kuchyně společného?

Sluší jim keramika a osobitý styl. Dopřejte si trochu experimentování a slaďte doplňky třeba v rustikálním stylu. Moderní kuchyně i koupelny se nestydí ukázat konstrukční prvky. Vyniknou například u skandinávských kuchyní, ale oblíbená je i bílá klasika, a to jak u koupelen, tak v jídelně či přípravně pokrmů. Kuchyně ve stylu provance provoní váš byt levandulí a jižním sluncem.

Tahle kombinace se přitom jako na zlatém podnose nabízí i pro vaši koupelnu. Kde jinde si zasloužíte relaxovat a dopřát si doušek slunce a čerstvého vzduchu. Poradíme vám, jak interiér zařídit, aby vám každý den připomněl dlouhé letní dny a svěží vánek ve tváři.

A co vy? Pustíte si do koupelny či kuchyně trochu inspirace? Máme ji pro vás vždy tak akorát.

Mohlo by vás zajímat

Aktuálně trendy

Další související články k přečtení:

Uvítáme vaše připomínky k obsahu stránky
Více v Inspirace
Letos se do vánoční výzdoby opravdu ponořte!

A opět po roce, jsou tady vánoce! Že je to...

Zavřít