Kategorie

Vyber si svou kategorii Kategorie

Vybrali jsme pro vás to nejlepší na vaření!

Těstoviny, steaky, zeleninka, kuřátko... také ještě nevíte, co budete vařit? Máme pro vás nachystaný výběr českých produktů na vaření a přípravu jídel od renomovaného výrobce Tescoma.

  
 
  
  
 

Vybrali jsme pro vás to nejlepší na vaření!

Prémiové masivní pánve vhodné ke grilování

Grilování je skvělá činnost a pokud nechcete grilovat klasicky - venku, máme pro vás skvělé řešení ve formě grilovacích pánví. Vyznačují speciálními drážkami na dně, které imitují běžnou grilovací mřížku. S takovouto pánví můžete grilovat celoročně z pohodlí vašeho domova. 

Pánve wok

Jste milovníky asijské kuchyně? Pak u vás pánev wok nesmí za žádnou cenu chybět. Tyto pánve jsou také známé jako čínské pánve, nejsou však určeny pouze pro asijskou kuchyni, vařit na nich můžete mezinárodní kuchyni z celého světa. Tescoma má pánve wok také na indukci i pro zapékání v troubě!

Keramické pánve - pro zdravý životní styl

Máte rádi zdravý životní styl a přípravu zdravých jídel? Pro vaření na keramických pánvích se nepoužívá tuk ani olej. Všechny keramické pánvičky Tescoma mají kvalitní antiadhezní povlak se zvýšenou odolností vůči vysokým teplotám, tepelným šokům i mechanickému opotřebení.

Sady nádobí do každé kuchyně

Hrnce, kastroly, rendlíky a pánve, to vše můžete mít v jedné sadě. Sady pak lze rozšířit o další kousky podle toho, jaká kuchyně vás nejvíce oslovuje. Tescoma nabízí hned několik skvělých sestav nádobí z prvotřídních materiálů a pro všechny typy sporáků.

Tlakové hrnce

Známý také jako papiňák, je nezbytnou součástí kuchyně, kde se opravdu vaří! Papiňák totiž výrazně urychluje vaření, a také maximálně zachovává chuť potravin.

Rendlíky

Jedná se o nižší hrnec s šikovnou dlouhou rukojetí, který je často opatřen také praktickou nálevkou. Rendlíky jsou skvělé pro ohřívání vody, mléka, vaření vajec nebo třeba pro přípravu jíšky.

Nářadí na vaření

Lžíce, naběračky, pěnovačky, obracečky, mašlovačky a spousta dalších pomocníků, kteří vám usnadní vaření. Všechny pochopitelně žáruvzdorné, ergonomické a stylové.

Další kampaně

Zobrazit všechny kampaně »