Kategorie

Vyber si svou kategorii Kategorie

Jste dobře připraveni na letní grilovačku?

Léto je tu a s ním přichází námi tolik milované grilování. Proto jsme pro vás vybrali spoustu krásných a užitečných produktů určených ke grilování od grilů přes podpalovače, dřevěné brikety, ochranné obaly na gril, nářadí na očištění až po příslušenství a nářadí ke grilům. Vaše celá grilovací souprava může být připravena díky této kampani.

Jste dobře připraveni na letní grilovačku?

Grily na dřevěné uhlí

Jsou jedním z průkopníků grilů na trhu. Jsou tolik oblíbené pro nespočet jejich dobrých vlastností, cenově dostupné, snadno se udržují a ještě snadněji se používají. Dokážete si představit domácnost bez klasického grilu na dřevěné uhlí? My tedy určitě ne.

Elektrické grily

Pro toho, kdo nemá rád nakupování dřevěných briket nebo dřevěného uhlí do klasických grilů, máme velmi jednoduché a elegantní řešení. Vaření na nich je velká zábava a zcela bez kouře.

Plynové grily

Jste fajnšmejkři a libujete si v grilování? Plynové grily patří mezi poloprofesionální náčiní na každou zahradu a velkou barbecue party. Disponují obří kapacitou, uvaří tak velký počet porcí pro vaše hosty.

Ochranné obaly na gril

Jestli nechcete, aby váš plynový miláček mokl a prášilo se na něj, pořiďte mu jeden z našich slušivých kabátků.

Podpalování a topení

Každé grilování začíná přípravou briket, dřevěného uhlí nebo podpalovacích lihových kostek. Vše pro vás máme nachystáno v naší skvělé nabídce podpalovačů a topení.

Grilovací nářadí

Je jedno, jestli je elektrický, plynový nebo na dřevěné uhlí. Bez odolného a kvalitního grilovací nářadí se vaše barbecue party neobejde. Vidličky, nože, teploměry, lopatky, to vše pro vás máme.

Příslušenství ke grilům

Máte rádi svůj gril, ale pořád vám tak nějak nedostačují jeho funkce? Proto pro vás nabízíme celou řadu příslušenství, kterým můžete váš gril skvěle vytunit a posunout jej na zcela novou metu!

Čištění grilů

Po senzačním grilování je také potřeba uklidit, aby byl váš grilovací kamarád připraven na příští akci. Proto jsme pro vás vybrali nejprodávanější účinné čisticí prostředky a pomůcky.

Další kampaně

Zobrazit všechny kampaně »